Подивіться на ці веселі, а іноді і сором'язливі шахраї

від Joost Nusselder | Оновлено:  5 липня 2020

Я з великим задоволенням пишу ці статті для своїх читачів, вас. Я не приймаю оплату за написання відгуків, моя думка щодо продуктів - моя, але якщо вам будуть корисні мої рекомендації і ви в кінцевому підсумку купуєте щось за одним із посилань, я можу отримати комісію за це. Детальніше

Іноді, особливо побачивши, як твій улюблений клуб програє від неправильного рішення судді, тобі здається, що хочеш подивитись на деяких суддівських шахраїв.

Я переглянув Інтернет і знайшов тут кілька найвеселіших і найсоромливіших шахраїв, недоліків та помилок, які допоможуть вам розслабитися. Чого люди ще не роблять, коли це роблять стоячи на полі з м’ячем.

Насолоджуйтесь відео!

Арбітрські шахраї

Це починається добре з дійсно поганого промаху над м'ячем. Класика!

Топ -10 промахів суддів

Потім переходимо до топ -10 суддівських помилок. М’ячі за лінію воріт, такі класичні помилки, але дуже надто. Очевидні помилки, зроблені реф. Наприклад, цілі, зроблені за допомогою підробленого заголовка. Один - Мессі, в якому він прикидається головою, але робить своє тіло трохи довшим, натискаючи м’ячем у ворота рукою. Не бачили, а гол забили!

Найвеселіші шахраї -шахраї

Це відео, зроблене компанією Fox sports, демонструє безліч шахраїв, які швидко йдуть один за одним. Наприклад, ви пам’ятаєте гру, в якій пенальті більше не знаходили через сніг? Кут, який не міг зайняти лайнсмен, який залишився на заваді. Дивні шахраї, яких ви собі не уявляєте.

А як щодо удару по голові прапором лайнсмена? Все це поєднано у цьому відео.

Футбольні арбітри - найсмішніші моменти

Потім цей із Великобританії. Найсмішніші моменти футбольних арбітрів. Тоді падіння над гравцем, гей -арбітр у рожевому кольорі? Бігати проти гравців і збивати їх? Звісно, ​​все випадково, але так дурно! Кутовий знову влучає лінійного. М'ячі в голову судді, вони сильно влучили!

А потім арбітр, який не може приховати радості за гол, ай! Болісно! Розбризкувати взуття гравців, які хочуть поставити стіну занадто близько? Це, звичайно, гумор.

10 найкращих помилок арбітра

Деякі впізнавані з інших відео, а також кілька нових. Ось 10 найбільш шокуючих помилок, які ви можете зробити як суддя. Як ви опинитесь на полі після цього?

Промахи арбітра

Це справжні промахи. Випадково забрати м'яч у зламаного нападника? Як це правильно сказати? Гравець, який приходить понюхати вашу пахву, поки ви подаєте сигнал про штрафний удар? Суддя, який лише ухиляється від м’яча, але падає через це?

Смішний суддя зазнає невдачі

Ще один з Великобританії. цей смішний арбітр зазнає невдачі. Ну, перший дуже крутий. Лайнсмен також проявляє свої таланти, поклавши м'яч собі в шию. Потім є ще один, який танцює якийсь дивний танець на узбіччі, не знав, що його знімають.

Судді підривають гравців, звичайно, це приємний ефект. Але ви не можете здійснити справжню атаку на суддю як гравця. І це відбувається частіше, ніж ви думаєте. Гравець сам стукає черевиком у лайнсмена.

Кумедна невдача - це спрей, який, здається, не хоче розпорошуватися, а потім піде йому прямо в обличчя :)

Потім бійка, де всі біжать за арбітром. Він випадково натиснув на гравця занадто сильно, це явно не оцінили! Навпаки, може бути якимось дивним рефером, який танцює балет.

Неправильне рішення призводить до нічиєї

Захоплююча дія, яка йде просто вшир, потім лічильник, який входить. Це обіцяє бути захоплюючим матчем. Це 1-0, потім за 8 хвилин до перерви приходить вирівнювальний гол, 1-1. Перед таймом 1-2 залишаються і команди переходять до другого тайму. Потім штраф, який вирівнює. 2-2. Потім ще одна гаряча дискусія про 3-2, він за лінію чи ні? Рішення арбітра не оцінили. З пенальті стає 3-3. Нічия.

Дивний гол, призначений арбітром

Поки у воротаря м'яч, гравець вибиває його з рук і встигає забити. Суддя схвалює його.

Шахраї: п'яний арбітр

Нарешті, симпатичний і простий, п'яний арбітр на полі все ще намагається випромінювати свій авторитет. Його проводжають з поля, але він ледве ходить до роздягалень. Через це гра надовго перерветься! Зрештою, хтось підтримує його лише для того, щоб отримати певний імпульс. Ти хочеш бути суддею бути у найкращій формі Я думаю, що це дуже екстремально навпаки.

Наприкінці він гідно сприймає свої оплески.

Joost Nusselder, засновник referees.eu - маркетолог контенту, батько і любить писати про всі види спорту, а також більшість свого життя він також багато займався спортом. Тепер, починаючи з 2016 року, він та його команда створюють корисні статті в блозі, щоб допомогти вірним читачам у спортивній діяльності.