Погледајте ове урнебесне и понекад неугодне судијске грешке

од Јоост Нусселдер | Ажурирано:  КСНУМКС јула КСНУМКС

Са великим задовољством пишем ове чланке за своје читаоце, за вас. Не прихватам плаћање за писање рецензија, моје мишљење о производима је моје, али ако вам моје препоруке буду од помоћи и на крају купите нешто путем једне од веза, можда ћу добити провизију за то. више информација

Понекад, нарочито након што видите да ваш омиљени клуб губи од судијске погрешне одлуке, осећате се као да гледате неке судијске грешке.

Претражио сам интернет и пронашао неке од најсмјешнијих и најнеугоднијих превара, грешака и грешака које ће вам помоћи да се опустите. Оно што људи већ не раде када то учине стојећи на терену са лоптом.

Уживајте у видео записима!

Судија Блооперс

Почиње добро лошим погрешним кораком преко лопте. Цлассиц!

10 најбољих судијских грешака

Затим на првих 10 судијских грешака. Лопте преко гол -линије, те врсте класичних грешака, али врло високо. Очигледне грешке направљене под реф. На пример, циљеви направљени лажним заглављем. Један од Мессија, у којем се претвара да иде главом, али мало продужава тело лупкајући лопту руком у гол. Није виђен, а гол постигнут!

Најсмешније судијске превара

Овај видео који је направио Фок спортс приказује бројне преваранте који се међусобно прате у брзом низу. На пример, да ли се сећате игре у којој се због снега више није могло пронаћи пенале? Корнер који није могао да изведе линијски линијаш који је остао на путу. Чудне преваре које не можете замислити.

Прочитајте такође: прегледани најбољи чувари фудбалских потколеница

А шта је са ударцем у главу заставицом линијског борца? Све се то спаја у овом видеу.

Фудбалске судије најсмешније тренутке

Затим овај из Велике Британије. Најсмешнији тренуци фудбалских судија. Пад над играчем, геј судијом у ружичастом? Трчати против играча и срушити их? Наравно, све случајно, али ох тако глупо! Корнер поново погађа линијског играча. Судијске лопте су удариле снажно!

А онда судија који не може да сакрије радост због поготка, аи! Болно! Попрскати ципеле играча који желе зид поставити превише близу? То је, наравно, хумор.

10 најбољих шокантних грешака судија

Неки су препознатљиви из других видео записа, а такође и неколико нових. Ово је 10 најшокантнијих грешака које можете учинити као судија. Како ћете се после овога појавити на терену?

Судијске грешке

Ово су праве грешке. Случајно узети лопту од сломљеног нападача? Како то кажеш? Играч који дође да вам помирише пазух док сигнализирате слободан ударац? Судија који само избегава лопту, али пада због ње?

Смешни судија не успе

Још један из Велике Британије. овај смешни судија не успева. Па, први је прилично кул. Линијски играч показује свој таленат стављајући му лопту у врат. Затим постоји још један који плеше неки чудан плес са стране, није знао да се снима.

Судије разбијају играче, увек леп ефекат, наравно. Али не можете направити прави напад на судију као играча. И то се дешава чешће него што мислите. Играч сам шутира ципелу на линијског линијског играча.

Смешан неуспех је спреј који изгледа не жели да се распрши, да би му после тога отишао право у лице :)

Затим туча у којој сви трче за судијом. Случајно је ударио играча мало прејако, то се очигледно није ценило! Супротност би могла бити само нека чудна реф. Која плеше балет.

Погрешна одлука доноси нерешено

Узбудљива акција која иде само у ширину, затим контра која улази. Обећава да ће бити узбудљива утакмица. 1-0 је, затим 8 минута прије полувремена долази до изједначујућег гола, 1-1. Пре полувремена утакмица 1-2 и тимови иду у друго полувреме. Затим пенал који изједначава. 2-2. Затим још једна жестока расправа о 3-2, да ли је био преко линије или није? Судијска одлука није цењена. Уз казну постаје 3-3. Нерешено.

Судија досудио бизаран гол

Док голман има лопту, играч је избија из руку и успева да постигне гол. Судија га одобрава.

Преваранти: пијани судија

Коначно, симпатичан и једноставан, пијани судија на терену и даље покушава да зрачи својим ауторитетом. Отпраћен је са терена, али једва хода до свлачионица. Игра ће због тога бити јако дуго прекинута! На крају крајева, неко га подржава само да би добио неки замах. Желите да будете судија бити у најбољој форми Мислим да је ово крајње обрнуто.