Oglejte si te smešne in včasih neprijetne sodniške prevare

avtor Joost Nusselder | Posodobljeno:  5 julij 2020

Z velikim veseljem pišem te članke za svoje bralce, vas. Ne sprejemam plačila za pisanje recenzij, moje mnenje o izdelkih je moje, toda če se vam zdijo moja priporočila v pomoč in boste na koncu nekaj kupili prek ene od povezav, bom morda prejel provizijo. več informacij

Včasih, še posebej potem, ko vidiš, da tvoj najljubši klub izgubi zaradi sodnikove napačne odločitve, se ti zdi, da bi gledal nekaj sodniških zmot.

Pobrskala sem po spletu in tukaj našla nekaj najbolj smešnih in neprijetnih zmot, napak in napak, ki vam bodo pomagale pri sprostitvi. Česa ljudje še ne počnejo, ko to storijo stoji na igrišču z žogo.

Uživajte v videoposnetkih!

Sodniški bloopers

Začne se dobro z zelo hudo napako nad žogo. Klasika!

10 najboljših sodniških napak

Nato na prvih 10 sodniških napak. Žogice čez gol, te vrste klasičnih napak, a zelo na vrhu. Očitne napake ref. Cilji, narejeni na primer s ponarejeno glavo. Ena Messijeva, v kateri se pretvarja, da z glavo, vendar naredi svoje telo nekoliko daljše, če z roko udarja žogo v gol. Ni viden in gol je podeljen!

Najbolj smešne sodniške zvijače

Ta videoposnetek, ki ga je posnel Fox sports, prikazuje številne zvijače, ki si hitro sledijo. Se na primer spomnite igre, v kateri zaradi snega ni bilo več mogoče najti enajstmetrovke? Vogal, ki ga linijski obstojnik ni mogel ujeti. Čudne zvijače, ki si jih ne predstavljate.

Kaj pa udarec v glavo z linijsko zastavo? Vse je združeno v tem videu.

Nogometni sodniki najbolj smešni trenutki

Potem ta iz Velike Britanije. Najbolj smešni trenutki nogometnih sodnikov. Padec nad igralcem, gejevski sodnik v rožnatem? Naleteti na igralce in jih premagati? Seveda vse po naključju, a oh tako neumno! Kot iz kota je znova zadel linijsko linijo. Sodnikove žoge na glavo, močno so zadele!

In potem sodnik, ki ne more skriti sreče zaradi zadetka, ai! Boleče! Razpršite po čevljih igralcev, ki želijo postaviti steno preblizu? To je seveda humor.

10 najbolj šokantnih sodniških napak

Nekatere prepoznavne iz drugih videoposnetkov in tudi nekaj novih. To je 10 najbolj šokantnih napak, ki jih lahko naredite kot sodnik. Kako se boste po tem pojavili na igrišču?

Sodniške napake

To so prave napake. Po nesreči polomiti žogo zlomljenega napadalca? Kako to pravite? Igralec, ki pride, da ti zavoha pazduho, medtem ko signaliziraš prosti strel? Sodnik, ki se žogi le izogne, a zaradi tega pade?

Smešni sodnik ne uspe

Še ena iz Velike Britanije. ta smešni sodnik ne uspe. No, prvi je zelo kul. Lines prikazuje svoje talente tudi tako, da jim žogico poda v vrat. Potem pa še en, ki na stranskem tiru pleše kakšen čuden ples, ni vedel, da ga snemajo.

Sodniki razstrelijo igralce, seveda vedno lep učinek. Toda sodnika kot igralca ne morete resnično napasti. In to se zgodi pogosteje, kot si mislite. Igralec sam brcne v čevelj pri linijskem strelcu.

Smešen neuspeh je razpršilo, za katerega se zdi, da ga ne želi razpršiti, nato pa mu gre naravnost v obraz :)

Potem pa boj, kjer vsi tečejo za sodnikom. Po nesreči je igralca malce preveč udaril, kar očitno ni bilo cenjeno! Nasprotno je lahko le kakšen čuden baletni ples.

Napačna odločitev je neodločena

Razburljivo dejanje, ki sega le na široko, nato pa števec, ki gre notri. Obeta se razburljiva tekma. 1-0, nato 8 minut pred polčasom pride do izenačujočega zadetka, 1-1. Pred polčasom je še vedno 1-2 in tako ekipe gredo v drugi polčas. Nato enajstmetrovka. 2-2. Potem pa še ena burna razprava o 3-2, je bil čez črto ali ne? Sodnikova odločitev ni bila cenjena. Z enajstmetrovko postane 3-3. Žrebanje.

Bizarni gol, ki ga je podelil sodnik

Medtem ko ima vratar žogo, jo igralec izbije iz rok in uspe zadeti. Sodnik ga odobri.

Bloopers: pijan sodnik

Končno, lep in preprost, pijan sodnik na igrišču še vedno poskuša izžarevati svojo avtoriteto. Spremljajo ga s igrišča, a komaj hodi v garderobe. Igra bo zaradi tega zelo dolgo prekinjena! Konec koncev ga nekdo podpira samo zato, da bi naredil nekaj zagona. Želite biti sodnik biti v najboljši formi Mislim, da je obratno zelo ekstremno.

Na koncu dostojno sprejme njegov aplavz.

Joost Nusselder, ustanovitelj spletnega mesta referees.eu, je trženje vsebin, oče in rad piše o vseh vrstah športa, sam pa se je večino svojega življenja tudi veliko ukvarjal s športom. Zdaj od leta 2016 z ekipo ustvarjata koristne članke na spletnem dnevniku, ki bodo zvestim bralcem pomagali pri njihovih športnih dejavnostih.