Pozrite sa na tieto veselé a niekedy aj trápne trapasy rozhodcov

od Joosta Nusseldera | Aktualizované dňa:  5 júla 2020

S veľkým potešením píšem tieto články pre svojich čitateľov. Neprijímam platby za písanie recenzií, môj názor na produkty je môj vlastný, ale ak budú moje odporúčania pre vás užitočné a nakoniec si kúpite niečo prostredníctvom jedného z odkazov, môžem za to dostať províziu. viac informácií

Niekedy, obzvlášť potom, čo vidíte, ako váš obľúbený klub prehráva kvôli nesprávnemu rozhodnutiu rozhodcu, máte pocit, že sa pozeráte na to, ako sa niektorí rozhodcovia búria.

Prehľadal som web a našiel som tu niekoľko najzábavnejších a najtrapnejších trapasov, gáf a chýb, ktoré vám pomôžu odreagovať sa. Čo ľudia ešte nerobia, keď to robia stojace na ihrisku s loptou.

Užite si videá!

Rozhodca Bloopers

Začína sa to skutočne zlým prešľapom nad loptou. Klasika!

Najlepších 10 omylov rozhodcov

Potom na prvých 10 omylov v rozhodovaní. Lopty nad bránkovou čiarou, tie klasické chyby, ale veľmi prehnané. Zjavné chyby, ktorých sa dopúšťajú referenti. Góly robené napríklad falošnou hlavičkou. Jeden od Messiho, v ktorom predstiera, že je hlavou, ale trochu si predlžuje telo tak, že rukou vklepne loptu do brány. Nevidel, a gól bol udelený!

Najzábavnejší rozhodcovia

Toto video, ktoré natočila spoločnosť Fox sports, zobrazuje množstvo ľudí, ktorí na seba rýchlo nadväzujú. Pamätáte si napríklad na zápas, v ktorom sa kvôli snehu už nenašlo trestné miesto? Roh, ktorý nedokázal vziať čiarový rozhodca, ktorý mu stál v ceste. Divné hlúposti, ktoré si neviete predstaviť.

Prečítajte si tiež: recenzované najlepšie futbalové chrániče holení

A čo úder do hlavy čiarovou vlajkou? Všetko sa to spája v tomto videu.

Futbaloví rozhodcovia najzábavnejšie momenty

Potom tento z Veľkej Británie. Najzábavnejšie momenty futbalových rozhodcov. Pád na hráča, gay rozhodca je potom celý ružový? Rozbehnúť sa proti hráčom a zraziť ich? Celkom náhodou, ale oh tak hlúpy! Rohový kop opäť presne trafil čiarového rozhodcu. Lopty do hlavy rozhodcu, tvrdo zasiahli!

A potom rozhodca, ktorý nemôže skrývať radosť z gólu, ai! Bolestivé! Nastriekať na topánky hráčov, ktorí chcú postaviť stenu príliš blízko? To je, samozrejme, humor.

Najlepších 10 šokujúcich chýb rozhodcov

Niektoré sú rozpoznateľné z ostatných videí a tiež niekoľko nových. Toto je 10 z najšokujúcejších chýb, ktorých sa ako rozhodca môžete dopustiť. Ako sa potom ukážete na ihrisku?

Chyby rozhodcu

Toto sú skutočné chyby. Náhodne vytrhnete loptu zlomenému útočníkovi? Ako to hovoris spravne? Hráč, ktorý vám príde ovoňať podpazušie, zatiaľ čo vy signalizujete priamy kop? Rozhodca, ktorý sa len vyhýba loptičke, ale kvôli tomu padá?

Vtipný rozhodca zlyhá

Ďalší z Veľkej Británie. tento vtipný rozhodca zlyhá. Ten prvý je celkom cool. Čiarový rozhodca tiež ukazuje svoj talent vložením lopty do krku. Potom je tu ďalší, ktorý robí nejaký zvláštny tanec na vedľajšej koľaji, nevedel, že sa to natáča.

Pálenie rozhodcov na hráčov, vždy pekný efekt, samozrejme. Ako hráč však nemôžete urobiť skutočný útok na rozhodcu. A stáva sa to častejšie, ako by ste si mohli myslieť. Hráč sám kopne do čiary rozhodcu.

Vtipným zlyhaním je sprej, ktorý, zdá sa, nechce striekať, ale potom mu ísť rovno do tváre :)

Potom súboj, kde všetci bežia za rozhodcom. Omylom omylom poklepal na hráča príliš tvrdo, čo sa očividne neocenilo! Opakom môže byť čudná baletná referencia.

Zlé rozhodnutie robí remízu

Vzrušujúca akcia, ktorá ide len do šírky, a potom do nej vstupuje počítadlo. Sľubuje to vzrušujúci zápas. Je 1: 0, potom 8 minút pred polčasom prichádza vyrovnávajúci gól, 1: 1. Do polčasu 1: 2 a tímy idú do druhého polčasu. Potom penalta, ktorá vyrovnáva. 2-2. Potom ďalšia búrlivá diskusia o 3-2, bol cez čiaru alebo nie? Rozhodnutie rozhodcu nebolo ocenené. Po penalte je 3: 3. Nakreslite.

Bizarný gól rozhodcu

Kým má brankár loptu, hráč ju vyrazil z rúk a podarilo sa mu skórovať. Rozhodca ho schvaľuje.

Bloopers: opitý rozhodca

Nakoniec, pekný a jednoduchý, opitý rozhodca na ihrisku sa stále pokúša vyžarovať svoju autoritu. Je vyvedený z ihriska, ale sotva môže ísť do šatní. Hra bude kvôli tomu veľmi dlho prerušená! Koniec koncov, niekto ho podporuje, len aby nabral dynamiku. Chcete byť rozhodcom byť vo svojej najlepšej forme Myslím si, že naopak je to veľmi extrémne.