Sprawdź te zabawne i czasami wstydliwe wpadki sędziowskie

autor: Joost Nusselder | Zaktualizowano:  5 lipca 2020

Z wielką przyjemnością piszę te artykuły dla moich czytelników, Was. Nie przyjmuję zapłaty za pisanie recenzji, moja opinia o produktach jest moja, ale jeśli uznasz moje rekomendacje za pomocne i kupisz coś przez jeden z linków, mogę otrzymać z tego prowizję. więcej informacji

Czasami, zwłaszcza po zobaczeniu, jak twój ulubiony klub przegrywa z powodu złej decyzji sędziego, masz ochotę obejrzeć jakieś wpadki sędziowskie.

Przeszukałem sieć i znalazłem tutaj jedne z najbardziej zabawnych i krępujących wpadek, gaf i błędów, które pomogą Ci się zrelaksować. Czego ludzie jeszcze nie robią, kiedy stojąc na boisku z piłką.

Ciesz się filmami!

Wpadki sędziowskie

Zaczyna się dobrze od naprawdę złego kroku nad piłką. Klasyczny!

10 najlepszych błędów sędziowskich

Następnie do 10 najlepszych błędów sędziowskich. Piłki nad linią bramkową, tego rodzaju klasyczne błędy, ale bardzo przesadzone. Oczywiste błędy popełnione przez sędziów. Na przykład bramki wykonane z fałszywym nagłówkiem. Jeden Messiego, w którym udaje, że gra głową, ale wydłuża nieco swoje ciało, wbijając piłkę do bramki ręką. Nie widziany, a gol przyznany!

Najzabawniejsze wpadki sędziowskie

Ten film nakręcony przez Fox Sports pokazuje kilka wpadków, które następują po sobie w krótkich odstępach czasu. Na przykład, czy pamiętasz grę, w której nie można było już znaleźć miejsca karnego z powodu śniegu? Zakręt, którego nie mógł zająć stojący na drodze sędzia liniowy. Dziwne wpadki, których nie możesz sobie wyobrazić.

A cios w głowę flagą liniowską? To wszystko łączy się w tym filmie.

Najśmieszniejsze momenty sędziów piłkarskich

Potem ten z Wielkiej Brytanii. Najśmieszniejsze momenty sędziów piłkarskich. Upadek zawodnika, geja sędziego w różowym kolorze? Podbiegasz do graczy i przewracasz ich? Oczywiście wszystko przez przypadek, ale och, takie głupie! Rzut rożny trafiający dokładnie w sędziego liniowego. Piłki w głowę sędziego, mocno uderzają!

A potem sędzia, który nie może ukryć radości z zdobycia gola, ai! Bolesny! Spryskaj buty graczy, którzy chcą umieścić ścianę zbyt blisko? To oczywiście humor.

10 najbardziej szokujących błędów sędziowskich

Niektóre rozpoznawalne z innych filmów, a także kilka nowych. Oto 10 najbardziej szokujących błędów, jakie możesz popełnić jako sędzia. Jak po tym pojawisz się na boisku?

Błędy sędziowskie

To są prawdziwe błędy. Przypadkowo odebrać piłkę złamanemu napastnikowi? Jak to dobrze powiedzieć? Gracz, który wącha twoją pachę, gdy sygnalizujesz rzut wolny? Sędzia, który tylko unika piłki, ale z jej powodu upada?

Śmieszne sędzia zawodzi

Kolejny z Wielkiej Brytanii. ten zabawny sędzia zawodzi. Cóż, pierwszy jest całkiem fajny. Liniowy również pokazuje swoje talenty, wbijając piłkę w szyję. Jest jeszcze jeden, który wykonuje dziwny taniec na uboczu, nie wiedząc, że jest filmowany.

Sędziowie strzelający do graczy, zawsze fajny efekt oczywiście. Ale nie możesz zaatakować sędziego jako zawodnika. I zdarza się to częściej, niż mogłoby się wydawać. Gracz sam kopie butem w sędziego liniowego.

Śmieszną porażką jest spray, który wydaje się nie chcieć spryskiwać, tylko po to, by potem prosto w twarz :)

Potem bójka, w której wszyscy biegną za sędzią. Przypadkowo trochę za mocno stuknął w gracza, co najwyraźniej nie zostało docenione! Przeciwieństwem może być jakiś dziwny referat tańca baletowego.

Zła decyzja powoduje remis

Ekscytująca akcja, która idzie po prostu szeroko, a następnie licznik, który wchodzi. Zapowiada się ekscytujący mecz. Jest 1-0, potem 8 minut przed przerwą nadchodzi gol wyrównawczy, 1-1. Przed przerwą jeszcze 1-2 i tak drużyny przechodzą do drugiej połowy. Potem kara wyrównująca. 2-2. Potem kolejna gorąca dyskusja na temat 3-2, czy był ponad kreską, czy nie? Decyzja sędziego nie została doceniona. Z karą staje się 3-3. Remis.

Dziwaczny gol przyznany przez sędziego

Gdy bramkarz ma piłkę, gracz wyrywa ją z rąk i zdobywa bramkę. Sędzia zatwierdza go.

Wpadki: pijany sędzia

Wreszcie miły i prosty, pijany sędzia na boisku wciąż stara się promieniować swoim autorytetem. Jest eskortowany z boiska, ale ledwo może dojść do szatni. Gra zostanie z tego powodu przerwana na bardzo długi czas! W końcu ktoś go wspiera tylko po to, by nabrać rozpędu. Chcesz być sędzią być w najlepszej formie Myślę, że na odwrót jest to bardzo ekstremalne.

Na koniec z godnością przyjmuje oklaski.

Joost Nusselder, założyciel referees.eu jest content marketingowcem, ojcem i uwielbia pisać o wszystkich rodzajach sportu, a także sam uprawiał wiele sportów przez większość swojego życia. Teraz od 2016 roku wraz ze swoim zespołem tworzy pomocne artykuły na blogu, które pomagają lojalnym czytelnikom w ich aktywności sportowej.