Pogledajte ove urnebesne, a ponekad i neugodne sudačke prevare

autor Joost Nusselder | Ažurirano:  5 srpnja 2020

Sa velikim zadovoljstvom pišem ove članke za svoje čitatelje, vas. Ne prihvaćam plaćanje za pisanje recenzija, moje mišljenje o proizvodima je moje, ali ako smatrate da su moje preporuke korisne i na kraju kupite nešto putem jedne od veza, možda ću dobiti proviziju. više informacija

Ponekad, pogotovo nakon što vidite da vaš omiljeni klub gubi od sudačke pogrešne odluke, osjećate se kao da gledate neke sudačke prevare.

Pretražio sam web i pronašao neke od najsmješnijih i sramotnih promašaja, gafova i pogrešaka koji će vam pomoći da se opustite. Ono što ljudi već ne rade kad to učine stoji na terenu s loptom.

Uživajte u video zapisima!

Sudačke prevara

Započinje jako lošim pogrešnim korakom preko lopte. Klasika!

10 najboljih sudačkih grešaka

Zatim na 10 najboljih sudačkih grešaka. Lopte preko gol -linije, te vrste klasičnih grešaka, ali vrlo visoko. Očigledne greške koje su napravili ref. Na primjer, ciljevi s lažnim zaglavljem. Jedan od Messija, u kojem se pretvara da ide glavom, ali malo produžuje tijelo lupkajući loptu rukom u gol. Nije viđen, a gol postignut!

Najsmješnije sudačke lažljivice

Ovaj video koji je napravio Fox sports prikazuje brojne lažne stvari koje se slijede u brzom slijedu. Primjerice, sjećate li se igre u kojoj se zbog snijega više nije moglo pronaći kazneno mjesto? Ugao koji nije mogao proći linijski linijski suigrač koji mu je stajao na putu. Čudne lakrdije koje ne možete zamisliti.

A što je s udarcem u glavu linijskom zastavom? Sve se slaže u ovom videu.

Nogometni suci najsmješniji su trenuci

Zatim ovaj iz Velike Britanije. Najsmešniji trenuci nogometnih sudaca. Pad nad igračem, gay sudac sav u ružičastoj boji? Trčati protiv igrača i srušiti ih? Naravno, sve slučajno, ali oh tako glupo! Udarac iz kuta ponovno pogađa linijskog igrača. Sudačke lopte u glavu, jako su pogodile!

A onda sudac koji ne može sakriti radost zbog pogotka, ai! Bolno! Poprskati cipele igrača koji žele zid staviti previše blizu? To je, naravno, humor.

10 najboljih šokantnih grešaka suca

Neki prepoznatljivi iz drugih videa i također nekoliko novih. Ovo je 10 najšokantnijih grešaka koje možete napraviti kao sudac. Kako ćete se nakon ovoga pojaviti na terenu?

Sudačke greške

To su prave greške. Slučajno uzeti loptu od slomljenog napadača? Kako to kažeš? Igrač koji vam dođe namirisati pazuh dok signalizirate slobodan udarac? Sudac koji samo izbjegne loptu, ali padne zbog nje?

Smiješni sudac ne uspijeva

Još jedan iz Velike Britanije. ovaj smiješni sudac ne uspijeva. Pa, prvi je prilično kul. Linijski igrač pokazuje i svoje talente stavljajući loptu u vrat. Zatim postoji još jedan koji pleše neki čudan ples sa strane, nije znao da se to snima.

Suci razbijaju igrače, uvijek lijep učinak, naravno. Ali ne možete napraviti pravi napad na suca kao igrača. I to se događa češće nego što mislite. Igrač sam šutira cipelu na linijskog linijskog igrača.

Smiješan neuspjeh je sprej koji kao da ne želi prskati, da bi mu nakon toga otišao ravno u lice :)

Zatim tučnjava u kojoj svi trče za sucem. Slučajno je udario igrača malo prejako, to se očito nije cijenilo! Suprotnost bi mogla biti samo neka čudna ref. Koja pleše balet.

Pogrešna odluka donosi ždrijeb

Uzbudljiva radnja koja ide samo u širinu, zatim brojač koji ulazi. Obećava da će to biti uzbudljiva utakmica. 1-0 je, zatim 8 minuta prije poluvremena dolazi do izjednačujućeg pogotka, 1-1. Prije poluvremena igra se 1-2 i tako momčadi odlaze u drugo poluvrijeme. Zatim penal koji izjednačava. 2-2. Zatim još jedna žestoka rasprava o 3-2, je li on prešao liniju ili nije? Sučeva odluka nije cijenjena. Uz penal postaje 3-3. Crtati.

Sudac dosudio bizaran gol

Dok čuvar ima loptu, igrač joj izbija iz ruku i uspijeva postići gol. Sudac ga odobrava.

Prevaranti: pijani sudac

Konačno, lijep i jednostavan, pijani sudac na terenu i dalje pokušava zračiti svojim autoritetom. Otpraćen je s terena, ali jedva hoda do svlačionica. Igra će zbog toga biti jako dugo prekinuta! Uostalom, netko ga podržava samo da dobije neki zamah. Želite biti sudac biti u najboljoj formi Mislim da je obrnuto krajnje ekstremno.