Podívejte se na tyto veselé a někdy i trapné rozhodčí bláboly

od Joosta Nusseldera | Aktualizováno dne:  5 července 2020

S velkou radostí píši tyto články pro své čtenáře, pro vás. Nepřijímám platby za psaní recenzí, můj názor na produkty je můj vlastní, ale pokud shledáte moje doporučení užitečná a nakonec si koupíte něco prostřednictvím jednoho z odkazů, mohu za to dostat provizi. více informací

Někdy, zvláště poté, co vidíte, jak váš oblíbený klub prohrál kvůli špatnému rozhodnutí rozhodčího, máte pocit, jako byste se dívali na rozhodčí.

Prohledal jsem web a našel jsem zde některé z nejzábavnějších a nejtrapnějších bloopers, gaffů a chyb, které vám pomohou uvolnit se. Co lidé ještě nedělají, když ano stojící na hřišti s míčem.

Užijte si videa!

Rozhodčí Bloopers

Začíná to opravdu špatným přešlapem nad míčem. Klasický!

Top 10 omylů rozhodčích

Pak na 10 nejlepších chyb rozhodčích. Míče přes brankovou čáru, takové ty klasické chyby, ale hodně nad. Zjevné chyby, kterých se dopustili referenti. Cíle například s falešnou hlavičkou. Jeden od Messiho, ve kterém předstírá hlavu, ale trochu prodlouží své tělo poklepáním míče do brány rukou. Neviděno a gól udělen!

Nejzábavnější rozhodčí Bloopers

Toto video vytvořené společností Fox sports ukazuje řadu lidí, kteří na sebe rychle navazují. Pamatujete si například hru, ve které se kvůli sněhu už nenašla penaltová příčka? Roh, který nemohl vzít čárový rozhodčí, který stál v cestě. Zvláštní diváci, které si nedokážete představit.

A co rána do hlavy vlajkou čárového rozhodčího? V tomto videu je vše dohromady.

Fotbaloví rozhodčí nejzábavnější momenty

Pak tenhle z Velké Británie. Nejzábavnější momenty fotbalových rozhodčích. Pád na hráče, gay rozhodčí pak v růžovém? Utíkat proti hráčům a srazit je? Samozřejmě úplnou náhodou, ale tak hloupé! Rohový kop znovu přesně zasáhl čárového rozhodčího. Koule do hlavy rozhodčího, trefují tvrdě!

A pak rozhodčí, který nedokáže skrýt radost z gólu, ai! Bolestivý! Nastříkat na boty hráče, kteří chtějí dát zeď příliš blízko? To je samozřejmě humor.

Top 10 šokujících chyb rozhodčích

Některá jsou rozpoznatelná z ostatních videí a také několik nových. Toto je 10 z nejvíce šokujících chyb, kterých se jako rozhodčí můžete dopustit. Jak se poté ukážete na hřišti?

Chyby rozhodčích

To jsou skutečné chyby. Náhodně vzít míč zlomenému útočníkovi? Jak to říkáš správně? Hráč, který přijde cítit vaši podpaží, zatímco vy dáváte signál volnému kopu? Rozhodčí, který se jen vyhne míči, ale spadne kvůli tomu?

Legrační rozhodčí neuspěje

Další z Velké Británie. tento legrační rozhodčí selže. No, ten první je docela cool. Čárový rozhodčí také ukazuje svůj talent tím, že mu dal míč do krku. Pak je tu ještě jeden, který dělá nějaký divný tanec na vedlejší kolej, nevěděl, že se točí.

Střílení rozhodčích na hráče, vždy pěkný efekt, samozřejmě. Jako hráč však nemůžete na rozhodčího zaútočit. A to se stává častěji, než byste si mohli myslet. Hráč sám kopne do čárového rozhodčího.

Legrační selhání je sprej, který se nezdá, že by chtěl stříkat, jen aby mu poté šel přímo do tváře :)

Poté boj, kde všichni běží za rozhodčím. Omylem naťukl hráče příliš tvrdě, což zjevně nebylo oceněno! Opakem může být jen podivný baletní tanec.

Špatné rozhodnutí vede k remíze

Vzrušující akce, která jde jen do šířky, a pak do ní vstoupí počítadlo. Slibuje to vzrušující zápas. Je 1: 0, pak 8 minut před poločasem přichází vyrovnávací gól 1: 1. Před poločasem se tým 1-2 stále drží a týmy vstupují do druhého poločasu. Poté penalta, která vyrovnává. 2-2. Pak další bouřlivá diskuse o 3-2, byl přes čáru nebo ne? Rozhodnutí rozhodčího nebylo oceněno. Po penaltě se stává 3-3. Kreslit.

Bizarní gól rozhodčí

Zatímco brankář má míč, hráč jej vyrazí z rukou a dokáže skórovat. Rozhodčí ho schvaluje.

Bloopers: opilý rozhodčí

Nakonec se milý a jednoduchý, opilý rozhodčí na hřišti stále snaží vyzařovat svou autoritu. Je vyveden z hřiště, ale sotva může chodit do šaten. Hra bude kvůli tomu na velmi dlouhou dobu přerušena! Koneckonců, někdo ho podporuje jen proto, aby trochu zrychlil. Chcete být rozhodčí být ve své nejlepší formě Myslím, že je to naopak velmi extrémní.