Pogledajte ove urnebesne i ponekad neugodne sudačke prevare

od Joost Nusselder | Ažurirano:  Juli 5 2020

Sa velikim zadovoljstvom pišem ove članke za svoje čitaoce, vas. Ne prihvaćam plaćanje za pisanje recenzija, moje mišljenje o proizvodima je moje, ali ako smatrate da su moje preporuke korisne i ako na kraju nešto kupite putem jedne od veza, mogu dobiti proviziju. Više informacija

Ponekad, posebno nakon što vidite da vaš omiljeni klub gubi od sudijske pogrešne odluke, osjećate se kao da gledate neke sudijske prevare.

Pretražio sam internet i pronašao neke od najsmješnijih i sramotnih prevara, grešaka i grešaka koje će vam pomoći da se opustite. Ono što ljudi već ne rade kada to učine stoji na terenu s loptom.

Uživajte u video zapisima!

Referee Bloopers

Započinje jako lošim pogrešnim korakom preko lopte. Classic!

10 najboljih sudijskih grešaka

Zatim na prvih 10 sudačkih grešaka. Lopte preko gol -linije, te vrste klasičnih grešaka, ali vrlo visoko. Očigledne greške napravljene pod ref. Na primjer, ciljevi napravljeni lažnim zaglavljem. Jedan od Messija, u kojem se pretvara da glavom, ali malo produžuje tijelo lupkajući loptu rukom u gol. Nije viđeno, a gol postignut!

Najsmješnije sudijske prevarante

Ovaj video koji je napravio Fox sports prikazuje brojne prevarante koji se slijede brzo uzastopno. Na primjer, sjećate li se igre u kojoj se zbog snijega više nije moglo pronaći penal? Korner koji nije mogao izvesti linijski linijaš koji mu je ostao na putu. Čudne prevare koje ne možete zamisliti.

A šta je sa udarcem u glavu zastavicom linijskog borca? Sve se slaže u ovom videu.

Nogometni suci najsmješniji su trenuci

Zatim ovaj iz Velike Britanije. Najsmešniji trenuci fudbalskih sudija. Pad nad igračem, gay sudijom u ružičastom? Trčati protiv igrača i srušiti ih? Naravno, sve slučajno, ali oh tako glupo! Korner ponovo pogađa linijskog igrača. Sudac je dodao loptu loptom u glavu, snažno su pogodili!

A onda sudac koji ne može sakriti sreću zbog gola, ai! Bolno! Poprskati cipele igrača koji žele zid postaviti previše blizu? To je, naravno, humor.

10 najboljih šokantnih sudijskih grešaka

Neki su prepoznatljivi po drugim videozapisima, a također i nekoliko novih. Ovo je 10 najšokantnijih grešaka koje možete napraviti kao sudac. Kako ćete se nakon ovoga pojaviti na terenu?

Sudijske greške

Ovo su prave greške. Slučajno oteti loptu slomljenom napadaču? Kako to kažeš? Igrač koji dođe da vam pomiriše pazuh dok signalizirate slobodan udarac? Sudija koji samo izbjegava loptu, ali pada zbog nje?

Smešni sudija ne uspe

Još jedan iz Velike Britanije. ovaj smiješni sudac ne uspijeva. Pa, prvi je super. Linijski igrač pokazuje svoj talenat stavljajući mu loptu u vrat. Zatim postoji još jedan koji pleše neki čudan ples sa strane, nije znao da se to snima.

Sudije razbijaju igrače, uvek lep efekat, naravno. Ali ne možete napraviti pravi napad na sudiju kao igrača. I to se događa češće nego što mislite. Igrač sam šutira cipelu na linijskog linijskog igrača.

Smiješan neuspjeh je sprej koji izgleda ne želi prskati, da bi mu nakon toga otišao ravno u lice :)

Zatim tuča u kojoj svi trče za sudijom. Slučajno je udario igrača malo prejako, to se očito nije cijenilo! Suprotno bi moglo biti samo neki čudan ref.

Pogrešna odluka donosi nerešeno

Uzbudljiva akcija koja ide samo u širinu, a zatim kontra koja ulazi. Obećava da će to biti uzbudljiva utakmica. 1-0 je, zatim 8 minuta prije poluvremena dolazi do izjednačujućeg gola, 1-1. Prije poluvremena utakmica 1-2 i timovi idu u drugo poluvrijeme. Zatim penal koji izjednačava. 2-2. Zatim još jedna žestoka rasprava o 3-2, je li on prešao liniju ili nije? Sudijska odluka nije cijenjena. Uz kaznu postaje 3-3. Nerešeno.

Sudac dosudio bizaran gol

Dok golman ima loptu, igrač joj izbija iz ruku i uspijeva postići gol. Sudija ga odobrava.

Prevaranti: pijani sudija

Konačno, lijep i jednostavan, pijani sudija na terenu i dalje pokušava zračiti svojim autoritetom. Otpraćen je sa terena, ali jedva hoda do svlačionica. Igra će zbog toga biti jako dugo prekinuta! Na kraju krajeva, neko ga podržava samo da bi dobio neki zamah. Želite da budete sudija biti u najboljoj formi Mislim da je obrnuto krajnje ekstremno.