Вижте тези весели и понякога неудобни грешки на съдиите

от Joost Nusselder | Актуализирано на:  5 юли 2020

С голямо удоволствие пиша тези статии за моите читатели, вие. Не приемам плащане за писане на отзиви, моето мнение за продуктите е мое собствено, но ако смятате, че препоръките ми са полезни и в крайна сметка купувате нещо чрез една от връзките, може да получа комисионна за това. Повече информация

Понякога, особено след като видите, че любимият ви клуб губи от грешното решение на съдията, се чувствате като да гледате някои грешки на съдиите.

Претърсих мрежата и намерих някои от най -веселите и смущаващи глупаци, глупости и грешки тук, за да ви помогна да се отпуснете. Това, което хората вече не правят, когато го правят стои на терена с топка.

Насладете се на видеоклиповете!

Главни съдии

Започва добре с наистина лоша грешка над топката. Класика!

Топ 10 на съдийските гафове

След това към първите 10 съдийски грешки. Топки над линията на вратата, такива класически грешки, но много над върха. Очевидни грешки, допуснати от реф. Голове, направени например с фалшива заглавка. Един от Меси, в който той се преструва на глава, но прави тялото си малко по -дълго, като потупва топката с вратата с вратата. Не е видяно и гол е присъден!

Най -смешните реферски глупаци

Това видео, направено от Fox sports, показва редица глупаци, които следват една друга в бърза последователност. Например, помните ли игра, в която наказателното място вече не можеше да бъде намерено поради снега? Ъгъл, който не можеше да бъде зает от линейния сътрудник, застанал на пътя. Странни глупаци, които не можете да си представите.

Прочетете още: най -добрите футболни охрана на пищяла

А какво ще кажете за удар в главата с флагмански флаг? Всичко това се събира в това видео.

Футболните съдии най -смешните моменти

След това този от Великобритания. Най -смешните моменти на футболните съдии. Падане над играч, гей съдия, изцяло в розово? Бягате срещу играчи и ги събаряте? Разбира се, всичко е случайно, но о, толкова глупаво! Удар от ъгъл, който удря отново линейния съдия. Топки към главата на съдията, те удариха силно!

И тогава съдия, който не може да скрие радостта си за гол, ай! Болезнено! Напръскайте обувките на играчи, които искат да поставят стената твърде близо? Това, разбира се, е хумор.

Топ 10 шокиращи грешки на съдиите

Някои разпознаваеми от другите видеоклипове, а също и няколко нови. Това са 10 от най -шокиращите грешки, които можете да направите като съдия. Как ще се появиш на терена след това?

Грешки на съдиите

Това са истински гафове. Случайно да вземете топката от счупен нападател? Как така казваш правилно? Играч, който идва да помирише подмишницата ви, докато сигнализирате за свободен удар? Съдия, който само избягва топката, но пада заради нея?

Смешен съдия се проваля

Още един от Великобритания. този смешен съдия се проваля. Е, първият е доста готин. Линейният състезател също показва таланта си, като поставя топката във врата си. След това има друг, който прави някакъв странен танц отстрани, не знаеше, че се снима.

Съдиите се нахвърлят върху играчите, винаги хубав ефект, разбира се. Но не можете да направите истинска атака срещу рефер като играч. И това се случва по -често, отколкото си мислите. Самият играч рита обувката си по линия.

Смешен провал е спреят, който сякаш не иска да пръска, само след това отива направо в собственото си лице :)

След това битка, при която всички тичат след съдията. Случайно беше докоснал играч малко прекалено силно, което очевидно не беше оценено! Обратното може да е просто някакъв странен референт по танци на балет.

Грешното решение води до равенство

Едно вълнуващо действие, което отива просто на широк кръг, след това броячът, който влиза. Обещава да бъде вълнуващ мач. 1-0 е, след това 8 минути преди полувремето дойде изравнителният гол, 1-1. Преди полувремето 1-2 все още и така отборите влизат във второто полувреме. След това дузпа, която изравнява. 2-2. След това още една разгорещена дискусия за 3-2, той надхвърли линията или не? Решението на съдията не беше оценено. С дузпа става 3-3. Рисувам.

Странен гол, присъден от съдията

Докато вратарят има топката, играч я изважда от ръцете си и успява да отбележи. Съдията го одобрява.

Измамници: пиян съдия

И накрая, симпатичен и прост, пиян съдия на терена все още се опитва да излъчва авторитета си. Той е придружен от полето, но едва ходи до съблекалните. Играта ще бъде прекъсната за много дълго време поради това! В края на краищата някой го подкрепя, само за да получи някаква инерция. Искате да бъдете съдия бъде в най -добрата си форма Мисля, че това е много крайно обратното.

Накрая той получава своите аплодисменти достойно.

Joost Nusselder, основателят на referees.eu, е маркетинг на съдържание, баща и обича да пише за всякакви спортове, а също и сам е спортувал през по -голямата част от живота си. Сега от 2016 г. той и екипът му създават полезни статии в блога, за да помогнат на верните читатели със спортните им дейности.