Азнаёмцеся з гэтымі вясёлымі, а часам і збянтэжанымі суддзямі

Аўтар: Joost Nusselder | Абноўлена:  5 ліпеня 2020

З вялікім задавальненнем я пішу гэтыя артыкулы для сваіх чытачоў, вас. Я не прымаю аплату за напісанне водгукаў, маё меркаванне аб прадуктах мае ўласнае, але калі вы знойдзеце мае рэкамендацыі карыснымі і ў выніку вы купіце што -небудзь па адной са спасылак, я магу атрымаць камісію за гэта. больш інфармацыі

Часам, асабліва пасля таго, як ваш любімы клуб прайграў з-за таго, што арбітр памыліўся, вам хочацца паглядзець судзейскія ляпы.

Я прагледзеў Інтэрнэт і знайшоў тут некаторыя з самых вясёлых і няёмкіх ляпаў, ляпаў і памылак, якія дапамогуць вам расслабіцца. Што людзі не робяць, калі яны стоячы на ​​полі з мячом.

Атрымлівайце асалоду ад відэа!

Судзейскія ляпы

Адразу добра пачынаецца з вельмі дрэннага кроку над мячом. Класіка!

10 лепшых судзейскіх промахаў

Потым да 10 лепшых памылак арбітраў. Мячы за лінію варот, такія класічныя памылкі, але вельмі празмерна. Відавочныя памылкі рэф. Галы, забітыя фальшывым загалоўкам, напрыклад. Адзін з Месі, у якім ён прыкідваецца галавой, але робіць сваё цела крыху даўжэйшым, забіваючы мяч у вароты рукой. Не бачылі, а гол прызначылі!

Самыя смешныя судзейскія ляпы

Гэта відэа, зробленае Fox sports, паказвае некалькі ляпаў, якія ідуць адна за адной у хуткай паслядоўнасці. Напрыклад, вы памятаеце гульню, дзе пенальці не маглі знайсці з-за снегу? Кутні, які не змог выканаць лайнсмен, які стаў на шляху. Дзіўныя ляпы, якія вы не можаце сабе ўявіць.

Чытайце таксама: агляд лепшых футбольных галёнак

А як наконт удару па галаве сцяжком лайнсмена? Усё гэта бачна ў гэтым відэа.

Футбольныя суддзі самыя смешныя моманты

Затым гэты з Вялікабрытаніі. Самыя смешныя моманты футбольных суддзяў. Упадзенне на гульца, арбітр-гей увесь у ружовым? Сутыкнуцца з гульцамі і збіць іх? Усё выпадкова, вядома, але о, як глупства! Вуглавы ўдар, які зноў дакладна трапляе ў лайнсмена. Мячы ў галаву суддзі, яны моцна б'юць!

А потым арбітр, які не можа схаваць радасці за гол, ай! Балюча! Распыляць на абутак гульцоў, якія настойваюць на тым, каб паставіць сцяну занадта блізка? Гэта, вядома, гумар.

10 галоўных шакавальных памылак рэферы

Некаторыя з іх можна пазнаць з іншых відэа, а таксама некалькі новых. Вось 10 самых шакавальных памылак, якія вы можаце зрабіць у якасці суддзі. Як вы ўсё яшчэ паказваеце сябе на полі пасля гэтага?

Судзейскія промахі

Гэта сапраўдныя ляпы. Выпадкова адабралі мяч у зламанага нападаючага? Як гэта правільна сказаць? Гулец абнюхвае вашу падпаху, калі вы паказваеце штрафны ўдар? Суддзя, які проста пазбягае мяча, але ў выніку падае?

Смешны арбітр правальваецца

Яшчэ адзін з Вялікабрытаніі. гэты смешны арбітр не спраўляецца. Ну, першы даволі круты. Лінейны суддзя таксама праяўляе свае таленты, кладучы мяч яму ў шыю. Потым ёсць яшчэ адзін, які танцуе нейкі дзіўны танец у кулуарах, і не ведаў, што гэта здымаюць.

Судзьдзі, якія страляюць у гульцоў, гэта заўсёды добры эфэкт. Але сапраўдная атака на суддзю, вы не можаце зрабіць гэта як гулец. І гэта здараецца часцей, чым можна падумаць. Гулец сам б'е чаравікам па лайнсмену.

Смешная няўдача - спрэй, які, здаецца, не хоча распыляць, а потым трапляе прама ў яго твар :)

Потым бойка, дзе ўсе бягуць за арбітрам. Ён выпадкова занадта моцна ўдарыў гульца, што відавочна не было ацэнена! Супрацьлегласць можа быць проста нейкім дзіўным балетным танцам.

Няправільнае рашэнне робіць нічыю

Захапляльнае дзеянне, якое ідзе побач з ім, затым уключаецца лічыльнік. Матч абяцае быць захапляльным. Лік 1-0, а за 8 хвілін да перапынку раўняючы гол - 1-1. Да перапынку яшчэ лік 1-2, і так каманды пераходзяць у другі тайм. Потым пенальці, які зраўноўвае лік. 2-2. Потым яшчэ адна гарачая дыскусія наконт 3-2, перайшоў ён мяжу ці не? Рашэнне арбітра не прывіталі. З пенальці становіцца 3-3. маляваць.

Дзіўны гол, забіты арбітрам

Пакуль брамнік валодае мячом, гулец галавой выбівае яго з рук і паспявае забіць. Суддзя ўхваляе.

Ляпы: п'яны суддзя

Нарэшце, прыгожа і проста, п'яны арбітр на полі ўсё яшчэ спрабуе выпраменьваць свой аўтарытэт. Яго суправаджаюць з поля, але ён ледзь можа дайсці да распранальні. Матч перапынены на вельмі доўгі час! Бо нехта яго проста падтрымлівае, каб крыху паскорыць справу. Вы хочаце судзіць быць у лепшай форме Я думаю, што гэта вельмі экстрэмальна наадварот.

У канцы ён з годнасцю прымае яго апладысменты.

Joost Nusselder, заснавальнік referees.eu, з'яўляецца маркетолагам па кантэнце, бацькам і любіць пісаць пра ўсе віды спорту, а таксама большую частку жыцця сам шмат займаўся спортам. Цяпер з 2016 года ён і яго каманда ствараюць карысныя артыкулы ў блогу, каб дапамагчы верным чытачам у іх спартыўнай дзейнасці.